Kiedy warto wykonać zabieg powiększania ust?

Pełne, atrakcyjne usta to cel wielu kobiet, dlatego trudno dziwić się temu, że tak dużą popularnością cieszą się rozmaite zabiegi medycyny estetycznej, polegające na ich wypełnieniu. Zajmują się tym działające na rynku kliniki – warto wybierać te, które gwarantują nie tylko wysoką skuteczność, ale również odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Powiększanie ust polega na zastosowaniu odpowiednio dobranych wypełniaczy, które tworzone są na bazie kwasu hialuronowego. Dzięki nim efekt jest naturalny i bardzo atrakcyjny dla oka. Co równie istotne, utrzymuje się on przez bardzo długi czas. Nawet przez dłużej niż rok.

Na zabieg powiększania warto zdecydować się w przypadku zbyt małych ust bądź wyraźnej asymetrii. Tego typu usługi to również sposób na uporanie się ze zmarszczkami czy też drobnymi nierównościami.

Powiększanie ust – Warszawa

Każdy zabieg poprzedzany jest dokładną konsultacją medyczną, która ma przygotować pacjentkę, a także wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Te mogą być związane na przykład z ciążą, nadwrażliwością na działanie kwasu hialuronowego, a także z chorobami autoimmunologicznymi.

Sam zabieg trwa przeważnie około 40 minut. Po jego zakończeniu niezbędna jest kilkudniowa rekonwalescencja, podczas której należy trzymać się zaleceń lekarza. Wszystko to pozwoli uzyskać zadowalający efekt, bez żadnych komplikacji czy też problemów zdrowotnych.

Gwarancję zadowolenia zapewnia także odpowiednia klinika chirurgii plastycznej. Warszawa jest miastem, w którym tego typu placówek nie brakuje. Nie należy jednak wybierać „pierwszej lepszej”. Warto dokładnie zapoznać się z wszystkimi opcjami do wyboru, najlepiej poprzez analizę oferty i weryfikację jakości. Wiele przydatnych informacji przyniosą opinie oraz komentarze publikowane przez pozostałe klientki. Jeśli w przeszłości zdarzały się jakieś nieprawidłowości, na pewno się o nich dowiemy. Wszystko to zdecydowanie ułatwi podjęcie ostatecznej decyzji, związanej z wyborem najlepszej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *